Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 36 895 osób, które już nas wsparły.

Kontrakty obywatelskie

Będziemy identyfikować lokalne potrzeby i zawierać z mieszkańcami kontrakty dotyczące najbardziej istotnych dla danej społeczności spraw. Nasz ruch, nasi liderzy będą zawierać kontrakty w calej Polsce, na wielu poziomach od wsi, miasteczek, gmin, aż po powiaty. To będą nasze zobowiązania, które będziemy wypełniać używając wszelkich możliwych narzędzi w rękach obywateli tj. inicjatyw uchwałodawczych, lokalnych inicjatyw uchwałodawczych, inicjatyw lokalnych, funduszy sołeckich, budżetów obywatelskich, rzecznictwa, lokalnych działań, akcji. Tak będziemy zmieniać nasz kraj, centymetr po centymetrze.
W ciągu najbliższych 100 dni zawrzemy minimum 10 takich kontraktów, a z każdym kolejnym dniem będziemy zawierać ich coraz więcej, aż pokryjemy nimi całą Polskę.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.