Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 27 629 osób, które już nas wsparły.

FINANSOWANIE POLITYKI – PROPOZYCJA POLSKI 2050 I STRATEGIE 2050

04 września 2020
12:16

Wszyscy byliśmy oburzeni próbą zdestabilizowania systemu wynagradzania osób pełniących najwyższe funkcje państwowe w samym środku kryzysu. Protestowaliśmy przeciwko ustawie mającej jeszcze hojniej odkręcić kurek z pieniędzmi z budżetu państwa dla partii politycznych w czasie, gdy obywatele Rzeczpospolitej tracą pracę, oszczędności i środki do życia.
Nasza obecność w polityce ma służyć rozwiązywaniu problemów, z którymi partie nie potrafią sobie poradzić, biorąc za to publiczne pieniądze. Zrobimy za nich tę robotę, dlatego zgodnie z zapowiedzią zaprezentowaliśmy dziś założenia do projektu ustawy o finansowaniu partii politycznych w Polsce. Eksperci Instytutu Strategie 2050 przygotowali obszerny dokument, w którym szczegółowo omawiają każde z założeń. Dokument jest do pobrania TUTAJ
Przed nami dalsze, intensywne prace i konsultacje społeczne, zmierzające do przygotowania projektu ustawy. Dzięki Waszemu wsparciu krok po kroku, centymetr po centymetrze naprawiamy Polskę. Dziękujemy!

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.