Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 34 523 osób, które już nas wsparły.

HANNA GILL-PIĄTEK DOŁĄCZYŁA DO STOWARZYSZENIA POLSKA 2050

08 września 2020
15:47

Informujemy, że 8 września 2020 roku Hanna Gill-Piątek przyłączyła się do Stowarzyszenia Polska 2050.

„Startowałam do Sejmu z hasłem „Po Twojej stronie”. To deklaracja, którą traktuję bardzo serio. Moi wyborcy chcą budować Polskę, w której żyje się bez lęku i poczucia obciachu. Podczas wyborów prezydenckich wielu z nich głosowało na Szymona Hołownię. Kiedy pytałam ich, dlaczego, mówili, że Szymon jednoczy ludzi, którzy po prostu chcą robić coś dobrego.

Z Szymonem Hołownią łączą nas wartości, empatia, podobne drogi, społeczne DNA i potrzeba bycia z ludźmi. Są między nami i różnice, ale jeśli fundamentem wspólnej pracy jest szacunek i pokora, różnice są jedynie dodatkiem do tego, co wspólne. Umówiliśmy się, że w sprawach, co do których mamy odmienne poglądy, głosować będę zgodnie z tym, co obiecałam wyborcom.

Dziś chcę być tam, gdzie są moi wyborcy, dlatego razem z nimi dołączam do ruchu Polska 2050 ” – powiedziała Hanna Gill-Piątek ze Stowarzyszenia Polska 2050.

„Hasłem Szymona w kampanii prezydenckiej było „Głową i Sercem”, a ja będę taką pierwszą dłonią, która połączy Polskę 2050 z parlamentem. I od razu wyciągam tę dłoń do wszystkich, którzy chcą tworzyć parlamentarną ekipę Szymona. Do wszystkich posłów i senatorów, których odwaga, odpowiedzialność i determinacja są na tyle duże, żeby wznieść się ponad wytarte podziały na tak zwaną prawicę i lewicę. Do tych, którzy już w tej kadencji chcą pracować realnie dla wyborców, a nie uprawiać rytualne przepychanki. Wszystkie ręce na pokład” – dodała Hanna Gill-Piątek.

„Bardzo cieszę się, że Hanna Gill-Piątek dołączyła do naszego ruchu. Witam ją z otwartym sercem i głową. Teraz ona, jako pierwsza posłanka z ramienia Stowarzyszenia Polska 2050, będzie naszymi rękoma.

Główne cele naszych działań wynikają z potrzeby zmiany Polski. Zmiany, która będzie realna a nie pozorowana i która będzie przynosić wymierne efekty. Chcemy budować Polskę zieloną, solidarną i demokratyczną. Polskę na pokolenia. Jestem otwarty na współpracę z każdym, kto dąży do osiągnięcia tych samych celów. Pani Poseł jest właśnie taką osobą.

Hanna Gill-Piątek wejdzie do ścisłego kierownictwa Stowarzyszenia Polska 2050, będzie miała wpływ na podejmowanie decyzji w kluczowych dla nas obszarach. Będzie też współpracowała z regionalnymi strukturami w Łodzi. Już w najbliższy wtorek wspólnie odwiedzimy łódzkich wolontariuszy.” – powiedział Szymon Hołownia, Lider Stowarzyszenia Polska 2050.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.