Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 767 osób, które już nas wsparły.

Pierwszy Kongres Ruchu Polska 2050

Już 4 września w Warszawie odbędzie się długo oczekiwane przez nas wydarzenie: Pierwszy Kongres Ruchu Polska 2050.

Przed rokiem, po wyborach prezydenckich, wielu komentatorów sceny politycznej nie wierzyło, że nasz ruch przetrwa choćby miesiąc. Mówili i pisali, że bez perspektywy szybkich wyborów na pewno nie uda się nam utrzymać zaangażowania tak wielu osób. Wieszczyli, że skończą się pieniądze, bo ludzie przestaną nas wspierać i rozejdą się do swoich zajęć. Puszczaliśmy te proroctwa mimo uszu i pracowaliśmy dalej, robiliśmy swoją robotę. Dlaczego? Bo już wtedy wiedzieliśmy, że Polska potrzebuje zmiany, nie tylko polityki i polityków. Potrzebuje ponownego zdefiniowania tego, czym polityka powinna być, potrzebuje zaprzeczenia tego, czym jest dzisiaj.

Setki tysięcy Polek i Polaków, którzy od samego początku wspierają nasze działania, dzięki którym istniejemy i możemy rozwijać naszą działalność, również są do tego przekonane. Dlatego od roku nasz entuzjazm przekuwamy w działanie, które ludziom w całej Polsce daje coraz większą nadzieję na to, że ta zmiana jest realna. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób w Polsce podąża z nami naszą drogą, wierząc w to, że Polska, za którą wszyscy tęsknimy, Polska zielona, solidarna i demokratyczna, naprawdę może się wreszcie zdarzyć.

Mamy pełną świadomość tego, że jesteśmy motorem tych zmian. Ruch Polska 2050 zrzesza obecnie ponad 26 000 wolontariuszy i ponad drugie tyle sympatyków, którzy wspierają nasze działania. Od samego początku naszej działalności zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką już dziś ponosimy przed Polkami i Polakami. Dlatego zdecydowaliśmy, że nadszedł już czas, aby przedstawić szeroką wizję Polski 2050, pokazać ludzi, którzy tworzą nasz ruch i przedstawić idee, które mu przyświecają.

Pierwszy Kongres Ruchu Polska 2050 pokaże wizję polityki bez duopolu, bez niszczących nasz kraj podziałów. Pokaże alternatywę dla tych, którzy dziś nie odnajdują się na barykadach wojny polsko-polskiej. Przedstawimy Wam nasz pomysł na Polskę, jaką chcemy zostawić naszym dzieciom – bez wstydu, że zostawiamy im ruiny do odbudowy i bez poczucia winy, że zmarnowaliśmy historyczną szansę. Bo wiemy, że tej szansy zmarnować nam nie wolno.

Spotykamy się 4 września w Warszawie. Przedstawimy Wam potężny ruch społeczno-polityczny, pokażemy, co stoi u podstaw jego działania, co go napędza i co jest źródłem jego wiedzy eksperckiej. Poznacie ludzi, wizje, idee i bardzo konkretne rozwiązania programowe. Poznacie też naszego specjalnego gościa, który pomoże nam odmienić oblicze polskiej polityki.

Miejsce kongresu – jak każda zamknięta przestrzeń – pozwala na zgromadzenie ograniczonej liczby gości. Dlatego liczymy na Wasz szeroki udział online, przebieg kongresu będzie można na bieżąco śledzić w transmisjach na żywo, udostępnionych w naszych mediach społecznościowych.

Do zobaczenia!

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.