Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 36 895 osób, które już nas wsparły.

Konkurs europejski

Renew Europe

Jeśli interesuje cię polityka europejska, a swoją przyszłość wiążesz z pracą w Europarlamencie – weź udział w naszym konkursie, którego celem jest promocja Konferencji w sprawie Przyszłości Europy.

Nagraj krótki film, w którym pokażesz jak ważne są dla ciebie tematy, którymi zajmujemy się w Polsce 2050 i Renew Europe:

  • Europa na Zielonym Szlaku
  • Ja w cyfrowej Europie

Sprawiedliwa transformacja energetyczna, Zielony ład, neutralność klimatyczna i zielona przyszłość naszych dzieci to jeden z priorytetów.

Innym jest cyfrowa przyszłość Europy, europejska suwerenność cyfrowa i rozwój technologii, która rzeczywiście zmienia na lepsze życie obywateli.

Wybierz temat, który jest ci najbliższy, nagraj film – nie dłuższy niż trzy minuty i wyślij go do końca marca na adres: [email protected].

Trzy najlepsze prace uhonorujemy stażem w Parlamencie Europejskim.

Organizatorem konkursu „Odnówmy Europę” jest Fundacja Polska Od Nowa we współpracy z biurem Posłanki do Parlamentu Europejskiego Róży Grafin von Thun und Hohenstein. Jego celem jest promocja Konferencji w sprawie Przyszłości Europy oraz platformy internetowej https://futureu.europa.eu/

 

Dokumenty:

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.