Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 36 895 osób, które już nas wsparły.

Kontakt

Fundacja Polska Od Nowa

Adres rejestrowy:
ul. Hoża 50/30
00-682 Warszawa

KRS: 0000818274
NIP: 5252810770

e-mail: [email protected]
tel: (22) 121 71 08

Biuro Zarządu Stowarzyszenia Polska 2050

ul. Marszałkowska 83/52
00-683 Warszawa

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00.

Zarząd Stowarzyszenia:
[email protected]

Sekretarz Ogólnopolska Stowarzyszenia:
[email protected]

Kontakt do biura obsługującego wszelkie sprawy związane z działalnością Stowarzyszenia Polska 2050 na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego znajduje się pod hasłem „Biura regionalne”, w zakładce „woj. mazowieckie”.

Media (kontakt wyłącznie dla dziennikarzy)

e-mail: [email protected]
tel: 514 048 867
Biuro prasowe pracuje od 9.00 do 17.00

Sprawy dotyczące sołectw:
e-mail: [email protected]

Biuro koła parlamentarnego:
e-mail: [email protected]

Partnerstwo na rzecz Samorządu Otwartego:
Koordynator: Maciej Żywno
e-mail: [email protected]

Biura regionalne

Kontakt do biur regionalnych

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.