Od 6:00 do 9:00 gramy Poranek w Dobrym Radiu. Słuchaj na dobre.radio.

Kujawsko-pomorskie pomaga „Psiemu Głosowi”

11 lutego 2021
02:19

7 lutego inowrocławska ekipa wolontariuszy stowarzyszenia Polska 2050 pojechała do schroniska dla zwierząt w Kruszwicy, aby zawieźć dary wskazane we wcześniejszej korespondencji. Stowarzyszenie „Psi Głos” zgłosiło potrzebne produkty, ale i potrzebę pomocy w prostych, codziennych pracach przy zwierzętach.

Według relacji liderki z Inowrocławia, mimo niedzieli, już od 9 rano osoby ze stowarzyszenia pracowały przy zwierzętach. „Tu każdy zwierzak ma swoje imię, każdy stary, schorowany „podopieczny” autentyczną opiekę, a przy tym wszystkim szczerą troskę i czułość” – mówi Natalia. „Patrząc się na ich działania pojawia się myśl, że osoby o takim sercu i zaangażowaniu powinny być w każdym oddziale szpitalnym w każdym DPS-ie” – dodaje.

Zwierzęta, które tego wymagają, mają osobno szykowane leki, inną karmę, są indywidualnie wyprowadzane na spacer. Stąd, jak potwierdzają biorący udział w akcji, z prawdziwą przyjemnością chcieli pomóc – sprzątać i wesprzeć stowarzyszenie.

„Zwierzęta zdecydowanie podbiły nasze serducha i na pewno tam jeszcze wrócimy. Nasza wolontariuszka Asia ma  stamtąd kotka. I choć wiemy, że tam dobrze dbają o zwierzęta, to jednak życzymy każdemu stworzeniu własnego domu” – kończy inowrocławska liderka.

Profil stowarzyszenia dostępny na stronie – „Stowarzyszenie Psi Głos powstało, aby pomagać porzuconym i najbardziej potrzebującym zwierzakom. Niesiemy pomoc w formie wolontariatu. Większość wolnego czasu poświęcamy naszym podopiecznym. Robimy wszystko, co możemy, aby czuły się bezpieczne.”

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.