Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do ponad 15 000 osób, które już nas wsparły.

Nowoczesny patriotyzm na 11 listopada w Starogardzie Gdańskim

11 listopada 2020
19:05
Wolontariusze ruchu Polska 2050 z powiatu Starogardzkiego w nietypowy sposób postanowili uczcić Dzień Niepodległości.

11 listopada w godzinach porannych wolontariusze odwiedzili personel medyczny dyżurujący tego dnia na oddziale ratunkowym Szpitala miejskiego w Starogardzie. Przynieśli im świeżo zaparzoną kawę oraz słodycze. Każdy z wolontariuszy z lokalnej ekipy włączył się w to działanie.

„Jesteście naszą nadzieją na życie w kraju, gdzie człowiek potrafi i chce walczyć o drugiego człowieka. To Wam należą się dziś wyrazy największego uznania. Mamy nadzieję, że tym symbolicznym gestem mogliśmy docenić Wasz trud w walce o nasze życie. Wy bronicie dzisiejszej Niepodległej” – przekazał medykom Dawid Klein, pomysłodawca akcji i lider powiatu starogardzkiego.

Akcja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony personelu medycznego. Ze względu na pandemię, paczkę oraz napoje przekazano na ręce jednej z pracownic Szpitala. „Jeden z ratowników medycznych przyznał, że ten gest z naszej strony sprawił, że po raz pierwszy w swojej pracy poczuł się doceniony i zmotywowany. Te słowa to dla nas najlepsza nagroda,  jaką mogliśmy usłyszeć tego dnia” – dodał na zakończenie Klein.

Wolontariusze ze Starogardu pod Szpitalem:

 

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.