Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do ponad 16 500 osób, które już nas wsparły.

Agata Lika

Liderka województwa opolskiego

Prowadzi swoją działalność gospodarczą, w ramach której zajmuje się doradztwem biznesowym.

Absolwentka Politechniki Opolskiej, ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Członkini Instytutu Audytorów Wewnętrznych.

Uwielbia podróżować, czytać, jeździć na hulajnodze i uczyć się języków.

Ruch w regionie opolskim skupia się głównie na udzielaniu wsparcia najbardziej potrzebującym. Pomagamy osobom w kryzysie bezdomności, wychowankom domów dziecka, nie zapominając o naszych czteronożnych przyjaciołach w schroniskach dla zwierząt.

„Zaczęłam działać w naszym ruchu, bo czułam potrzebę faktycznej zmiany sytuacji w kraju i niechęć do biernego obserwowania wydarzeń, bez jakiegokolwiek wpływu na ich dalszy przebieg” – mówi Agata.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.