Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 773 osób, które już nas wsparły.

Agnieszka Baranowska

Liderka województwa pomorskiego

Nauczycielka języka angielskiego, pedagog, przedsiębiorca, trener mentalny i trener biznesu. Założycielka i autorka programu Akademii Rozwoju Mentalnego dla dzieci i młodzieży.

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Ukończyła Szkołę Moderatorów Europejskich przy Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademię Trenerów Mentalnych.

Od wielu lat zaangażowana w projekty społeczne. Była wolontariuszką, liderką i koordynatorką regionalną projektu Szlachetna Paczka w woj. pomorskim. Przez sześć lat wspierała projekty Caritas Polska.

Mężatka i mama dwóch synów.

W pracy w naszym ruchu skupia się przede wszystkim na tworzeniu wspólnoty wokół wspólnych idei. Pomorskie stowarzyszenie w swojej działalności wolontariackiej skupia się szczególnie na pomocy osobom starszym i doświadczających kryzysu bezdomności.

„Dlaczego tu jestem? Bo tu jest moje miejsce, tu są ludzie, którzy stali mi się bliscy. Bo tu są wartości, o które chcę walczyć dla moich dzieci. Tu są moja „głowa”, „serce” i „ręce” – mówi Agnieszka.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.