Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 773 osób, które już nas wsparły.

Agnieszka Dąbrowska

Liderka województwa łódzkiego

Członek Zarządu ogólnopolskiego Stowarzyszenia Polska 2050.

Psychopedagog, pracownik Wydziału Wspierania Pieczy Zastępczej w Łodzi. Przygotowuje kandydatów na rodziny zastępcze do pełnienia tej roli. Prowadzi też warsztaty, szkolenia, wykłady oraz konsultacje indywidualne w zakresie szeroko pojętych kompetencji miękkich, psychoedukacji oraz kompetencji wychowawczych. Absolwentka Wojskowej Akademii Medycznej.

Wolontariuszka Fundacji Gajusz.

W ramach Ruchu Polska 2050 szczególnie interesuje ją wypracowanie nowych, jakościowych standardów działania Pieczy Zastępczej. Wiele działań ruchu w łódzkim koncentruje się właśnie na pomocy rodzinom zastępczym.

„Wiele aspektów naszego życia, które dzisiaj uznajemy za normę wykroczyło poza ramy mojej akceptacji. Jak słyszę: „to jest normalne” albo „większość tak myśli” to już wiem, że należy przyjrzeć się temu bardziej. Trzeba to zmienić” – mówi Agnieszka.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.