Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 773 osób, które już nas wsparły.

Agnieszka Kosińska

Liderka województwa zachodniopomorskiego

Socjolożka, pracowała w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta oraz Pomorskiej Akademii Medycznej. Przez osiem lat była przewodniczącą rady rodziców w Szkole STO. Absolwentka Wydziału Politologii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Żona i mama dwójki nastolatków. Pasjonatka biegania i książek, zwłaszcza autobiograficznych.

Była współzałożycielką Młodzieżowej Rady Miasta i Ogólnopolskiej Rady Samorządów Uczniowskich. Do czasu pandemii wolontariuszka w szczecińskim hospicjum, a od dwóch lat działa przy tzw. „Zupie dla Ubogich”.

Od początku kampanii prezydenckiej jako liderka wojewódzka „Ekipy Szymona” – wolontariuszy wspierających kampanię.

W woj. zachodniopomorskim dużą część działalności ruchu pochłaniają akcje pomocowe na rzecz hospicjów, szpitali i osób ubogich. Drugą główną płaszczyzną są działania skierowane na środowisko. Wolontariusze i członkowie stowarzyszenia sprzątają rzeki, lasy w różnych częściach województwa. Ostatnim obszarem jest edukacja i promocja wiedzy. To m.in. na zachodniopomorskim fanpage’u w mediach społecznościowych wolontariusze prowadzą spotkania z fachowcami z różnych dziedzin.

„Wolontariat mam wpisany w DNA. Lubię pomagać i… lubię ludzi” – mówi Agnieszka.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.