Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 773 osób, które już nas wsparły.

Dariusz Zięba

Lider województwa opolskiego

Z wykształcenia nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych, z zawodu przedsiębiorca. Absolwent Politechniki Opolskiej. Studiował też w Portugalii na Instituto Politécnico de Bragança. W trakcie studiów przewodniczący koła naukowego. Instruktor nauki jazdy.

Prywatnie kibic siatkówki. Jego hobby to sport, a zwłaszcza bieganie, triathlon, górska wędrówka.

Razem z narzeczoną wychowuje pięcioletniego syna.

„Od zawsze lubiłem pracę z ludźmi i dla ludzi, inspirować i motywować. Staram się uważnie słuchać i wczuwać się w sytuacje innych. Z dużą chęcią inicjuję działania, nie zapominając o integrowaniu. Staram się wykorzystywać potencjał swojego zespołu, gospodarując odpowiednio czas, wyznaczając priorytety, prognozując potrzeby i podejmując odpowiednie decyzje. Zawsze byłem twórcą śmiałych koncepcji, które potrafiłem przekształcić w jasne cele. Nie koncentruję się na problemach, a na ich rozwiązywaniu” – mówi Darek.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.