Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 773 osób, które już nas wsparły.

Joanna Czarkowska

Liderka województwa warmińsko-mazurskiego

Dziennikarka z kilkunastoletnim doświadczeniem w radiu i telewizji, lektorka, specjalistka public relations, oraz przedsiębiorca. Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Olsztynie oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii.

Od pięciu lat w zarządzie stowarzyszenia kulturalnego „Nasze Jakubowo”. Działa na rzecz rozwoju miasta i integracji mieszkańców, ratowania zabytków i ochrony środowiska.

Szczęśliwa mama dwójki dzieci. Pasjonatka książek, psychologii i działań społecznych.

Ruch Polska 2050 w warmińsko – mazurskim koncentruje się na akcjach pomocowych na wszystkich szczeblach w zależności od potrzeb mieszkańców. Wspiera inicjatywy młodych i reaguje na każdą zgłoszoną kryzysową sytuację w regionie.

„Szymon pokazał mi  dobry plan na zbudowanie Polski zielonej, demokratycznej, solidarnej. Polski w której każdy obywatel będzie się czuł bezpiecznie. Widzę jak krok po kroku ten plan realizuje i ja chcę w tym uczestniczyć. Droga jest pełna kamieni, co chwilę spadają kłody, ale jest nas coraz więcej i wierzę, że zrealizujemy nasz cel” – mówi Joanna.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.