Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 773 osób, które już nas wsparły.

Małgorzata Puszkiewicz

Liderka województwa mazowieckiego

Zawodowo związana przez wiele lat z branżą hotelarską (w tym 8 lat na stanowiskach managerskich). Obecnie współpracuje z firmą zajmującą się produkcjami telewizyjnymi i branżą lotniczą. Absolwentka Geologii na Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie.

Szczęśliwa kobieta, żona, mama dwójki dzieci. Uwielbia podróże, kulturę hiszpańską (język, kuchnię, miejsca warte odwiedzenie), „absolutna” fanka „The Piano Guys”.

Społecznie zaangażowana już od czasów szkoły średniej (wolontariusz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym),  w trakcie studiów była szefową DDA „Beczka” w Krakowie. Od kilku lat wspiera działania Szlachetnej Paczki.

W swoim działaniu koncentruje się na wspieraniu liderów w ich codziennych zmaganiach (województwo mazowieckie skupia ponad 40 liderów powiatowych/dzielnicowych oraz celowych), budowaniu struktur mazowieckich, usprawnieniu ich komunikacji.

„Mam dosyć narzekania, stania z boku i przyglądania się tzw. wojnie polsko-polskiej. Chcę lepszej Polski dla moich dzieci. Zmiana jakości w polityce jest możliwa, ale nic samo się nie zrobi” – mówi Małgorzata.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.