Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 35 794 osób, które już nas wsparły.

Michał Gramatyka

Radca prawny, doktor nauk prawnych, biegły sądowy, autor i współautor wielu publikacji z dziedziny kryminalistyki. W latach 2009-2011 doradzał Sejmowej Komisji Śledczej. Wiedza prawnicza i doświadczenie w zarządzaniu stały się dla niego punktem wyjścia do pracy w biznesie. W dużym, polskim koncernie odpowiadał między innymi za organizację obsługi prawnej firmy. Budował „centra usług wspólnych” zarówno dla firm samorządowych jak i tych, działających na rynku. Był ekspertem w jednej z renomowanych firm doradczych. W poprzedniej kadencji, w zarządzie woj. śląskiego pełnił funkcję pierwszego wicemarszałka. Dziś sprawuje mandat Posła na Sejm RP IX kadencji. W ciągu kilkunastu lat pracy dla rodzinnego miasta Tychy był m. in. Przewodniczącym Rady Miasta oraz Zastępcą Prezydenta ds. Gospodarki Przestrzennej.

W wolnych chwilach śpiewa szanty i gra na gitarze basowej. Pasjonują go nowe technologie. Lubi czytać dobre książki, w podróży słucha audiobooków. 20 kilogramów temu biegał, dziś pasjami uprawia „nordic walking”. Ojciec dwóch synów – Janka i Antka.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.