Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 773 osób, które już nas wsparły.

Grażyna Adydan

Liderka województwa świętokrzyskiego

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, magister filologii polskiej, 18 lat stażu pracy w szkole. Obecnie, dzięki wielu szkoleniom i pracy – ekspert finansowy w zakresie kredytów i ubezpieczeń, przedsiębiorca.
Kocha książki i teatr, pasjonuje ją zdrowy styl życia, rozwój osobisty i duchowy. Biega amatorsko, ćwiczy jogę i medytuje. Wegetarianka z przekonania, od wielu lat.
W regionie świętokrzyskim najpierw byłam członkiem zarządu oraz liderem ds. akcji. Od kwietnia 2021 w funkcji Lidera Zarządu. Stawia na współpracę i szukanie wspólnego mianownika do działania na rzecz świętokrzyskiej społeczności.
„W tzw. Ekipie Szymona znalazłam się spontanicznie i bez cienia wahania. Szymon zainspirował mnie do zmiany myślenia o polityce i po raz pierwszy od dawna pomyślałam, że dzięki niemu możemy zmienić Polskę na lepsze, żeby lepiej się w niej żyło każdemu człowiekowi. Temu, który pracuje, ale również temu w kryzysie bezdomności. Przywrócił mi wiarę i dał nadzieję, że mogę, że razem możemy to zmienić” – mówi Grażyna.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.