Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 773 osób, które już nas wsparły.

Zofia Ilkowska

Liderka województwa wielkopolskiego

Psycholożka, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła projekt Laboratorium Kompetencji Zawodowych na profilu kompetencji kliniczno-społecznych i współpracy w zespołach zadaniowych. Od 7 lat aktywnie związana z Wielkopolskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Chorobą Alzheimera, gdzie prowadzi treningi pamięci dla osób starszych.

W Wielkopolsce ruch Polska 2050 skupia się głównie na pomocy osobom w kryzysie bezdomności. Nasi wolontariusze prowadzą projekt streetworkingowy. Kolejne grupy, do których adresujemy często pomoc to pacjenci oddziałów psychiatrycznych, tzw. oddziałów covidowych, dzieci z domów dziecka i rodziny zastępcze.

„Działam w naszym ruchu, bo wierzę w kraj, który ponad interes partyjny przedkłada troskę o obywatela. W którym rządzący rozumieją, że kryzys klimatyczny to prawdziwy problem i to ostatni moment, by na niego zareagować” – mówi Zofia.

 

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.