Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do ponad 15 000 osób, które już nas wsparły.

“Oswajamy emocje” – projekt Ruchu Polska 2050 w głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

01 marca 2021
14:19

W październiku ubiegłego roku, Monika Motyczyńska – jedna z wolontariuszek Ruchu Polska 2050 złożyła projekt “Oswoić emocje” do Budżetu Obywatelskiego. Po miesiącach rozpatrywania projektów został on oceniony pozytywnie i dopuszczony do głosowania.

Jakie są założenia projektu:

  • zapewnienie dzieciom w szkołach na terenie całej gminy Słomniki opieki psychologa-psychoterapeuty,
  • zorganizowanie warsztatów dla młodzieży dot. radzenia sobie z emocjami oraz kształtujących umiejętności komunikacji,
  • rozpoczęcie działalności punktu oferującego pierwszą pomoc psychologiczną (otwartego dla wszystkich mieszkańców powiatu krakowskiego, miechowskiego oraz proszowickiego).

„Czuję dziś ogromną radość. Jestem bardzo szczęśliwa, że ten projekt pomyślnie przeszedł weryfikację i został dopuszczony do głosowania. Patrząc na to co dzieje się dookoła, jak zły jest stan psychiatrii dziecięcej, jak wiele osób, zarówno dzieci, jak i dorosłych po prostu nie radzi sobie z tym pędzącym życiem. Gdy docierają informacje, że każdego dnia w Polsce jedno dziecko popełnia samobójstwo, to tym bardziej widzę sens tego projektu i jego realnego wpływu na pozytywne zmiany w tym zakresie.

Dziś chciałam też bardzo podziękować wszystkim osobom zarówno ze Słomnik jak i z Krakowa, które wsparły mnie w pisaniu tego projektu czy to dzieląc się swoją wiedzą, czy czasem. A wszystkich pozostałych zachęcam już w maju do oddania głosu na projekt „Oswoić emocje” – skomentowała  Monika Motyczyńska, pomysłodawczyni akcji

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.