Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 23 679 osób, które już nas wsparły.

„Rok po skradzionych wyborach – Możemy i pomożemy” Wydarzenie Ruchu Polska 2050 oraz organizacji Białoruskich

06 sierpnia 2021
14:56

W imieniu Ruchu Polska 2050 oraz Białoruskiego Centrum Solidarności i organizacji Białoruski Dom zapraszamy 9 sierpnia o godz. 10.30 pod Ambasadę Republiki Białorusi, ul. Wiertnicza 58. 

Dokładnie rok temu Białorusini powiedzieli w wyborach głośne „Nie!” wobec reżimu Alaksandra Łukaszenki. Niestety, dyktator wciąż nie ustępuje. To był bardzo trudny rok dla wszystkich obywateli białoruskich, rok pełen cierpienia i zmagań dlatego tym wydarzeniem Polska 2050 pokazuje swoją solidarność z Białorusinami. 

Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania projektu Stowarzyszenia Polska 2050 pt. “Możemy i pomożemy”, którego celem jest pomoc w nauce języka polskiego mieszkającym w Polsce Białorusinom. 

Podczas wydarzenia głos zabiorą przedstawiciele Ruchu Polska 2050: Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, dyrektorka Instytutu Strategie 2050,  Agnieszka Buczyńska, dyrektorka Stowarzyszenia Polska 2050, koordynatorzy projektu “Możemy i pomożemy” Magdalena Grędzinska i Andrzej Olszak, a także białoruscy aktywiści: Aleś Zarembiuk  i Anatol Michnaviec. 

Wszystkie informacji o wydarzeniu:  https://fb.me/e/VE8NTJea

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.