Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do ponad 15 000 osób, które już nas wsparły.

W społecznościach

Zapraszamy mieszkańców powiatu rybnickiego na spotkanie dotyczące programu #CzystePowietrze. Poprowadzi je Michał Toman, lider stowarzyszenia w pow. rybnickim, który posiada ogromną wiedzę w tym zakresie. Zapisy pod tym adresem:
https://t.co/ia309XXrbX
#ekologia #polska2050

Wiele rzeczy jest do poprawy, ale jeśli zaczniemy je naprawiać "od dołu", w najbliższej okolicy, to jest szansa, że zostawimy dzieciom lepszy świat.
Dziś, wraz ze Stowarzyszeniem #Polska2050 Ziemi Radomskiej posprzątaliśmy zaśmiecony obszar chronionego krajobrazu Doliny ...Kosówki.

Dziś w nasza ekipa w Stargardzie zainaugurowała kontrakt obywatelski na nasadzenia drzew (plus trzyletnią opiekę nad sadzonkami) wzdłuż jednej z tamtejszych ulic💛🌳💛
#Polska2050 #ZielonySzlak

Było. Będzie🌼🌱🌸Zazieleniamy Ursynów💚@PL_2050 w Parku Jurajskim. Wszystkie nasiona kwiatów polnych osobiście zebrane przez wolontariuszkę Natalię💛

Świetne! https://twitter.com/hydrochoreus/status/1383350201251811328

World Press Photo się kłania tegoroczne, najlepsze zdjęcie ze świata zwierząt mocno w nastroju pandemicznym. „Zabawa z maską”

World Press Photo 2021/R. Pace

Sondaż SW Research dla @rzeczpospolita

Który polityk jest Pani/Pana zdaniem obecnie liderem opozycji w Polsce?

@szymon_holownia 19,1%
@trzaskowski_ 19,1%
@bbudka 7,6%
@krzysztofbosak 5,4%
@KosiniakKamysz 2,4%
@wlodekczarzasty 1,3%
---
Inny 4,1%
...Nie mam zdania 41,0%

Wypowiedzi posła Wróblewskiego o porzuceniu partyjnych standardów i więzi tuż po ogłoszenie uzasadnienia wyroku trybunału Przyłębskiej przez Piotrowicza jest kpiną z obywateli. Kandydat PiS-u na Rzecznika Praw Obywatelskich odkrywa karty. https://t.co/RylCazuwFF

„Jesteśmy zaskoczeni i zaniepokojeni zmianami personalnymi w Radzie Muzeum #Auschwitz” - pisze Towarzystwo Przyjaźni Izrael Polska, po powołaniu w skład rady @BeataSzydlo

https://t.co/CPdaGvFI2V

Przypadek? Znowu nie sądzę 🙁 https://twitter.com/rzeczpospolita/status/1383104584797798406

🔴 TYLKO U NAS: Firma, która prowadziła internetową kampanię wyborczą @AndrzejDuda, w tym samym czasie dostała milion złotych od spółki, która za państwowe środki z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju miała inwestować w start-upy.

https://www.rp.pl/Wybory-prezydenckie-2020/210419544-Kampania-Andrzeja-Dudy-NCBiR-i-miliony-zlotych.html

Zapraszamy na dzisiejsze spotkanie medialne z @jacek_bury o 18:00 w @myPolitics__ młodzież vs politycy. Link do spotkania poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=DsDF01QBh_c

#PL2050wMediach

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.