Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 23 679 osób, które już nas wsparły.

W społecznościach

Pierwsze prognozy wyników wyborów w Niemczech: https://twitter.com/tagesschau/status/1442159590754369540

*Bei der Bundestagswahl liegen SPD und Union laut ARD-Prognose gleichauf.* Beide erhielten demnach 25 Prozent der Stimmen. #btw21

We Wrocławiu miłe spotkanie z Dariuszem Pietrasiakiem. W sobotę wygrany zakład z asystentem trenera Wisły Płock. Zakład dotyczył rozgrywek Ekstraklasy. Wzniosę toast - Zdrowia Panie Darku! Powodzenia w dzisiejszym meczu!
A kto zgadnie o co był zakład? I… https://t.co/bEfiA1S1TV

"Koniec narzekania", "Nie przeżywaj", "Musisz szybko żyć" - to historie i cytaty opowiadane przeze mnie podczas przemówień motywacyjnych. Dziś mogę Wam napisać, że to zdjęcie poniżej nie mogłoby się zmaterializować gdyby nie implementacja tego, co kryje ...się za tymi sloganami.

A czy Wy już głosowaliście? https://twitter.com/Jasmina_2050/status/1441396655568433154

Wczoraj o 18:00 uruchomiliśmy kolejny plebiscyt, tym razem poświęcony ocenie naszej obecności w UE i Waszego stosunku do wspólnej waluty. Do tej pory udział w plebiscycie wzięło ponad 5,5 tys. osób. Czekam na Twój głos 🙂

"Bezpieczeństwo to pierwsza rzecz, ale to nie wyklucza człowieczeństwa. Tam zamarzają ludzie" @HannaGillPiatek @tvp_info

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.