Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do ponad 17 900 osób, które już nas wsparły.

W społecznościach

Najbliższe 2-3 tyg. to czas kluczowy dla biało-czerwonych nie tylko tych zainteresowanych piłką. Po pierwsze K. Fiołek zdemolował swoją konkurencje, po drugie piłka nożna. Słowacy to nasi przyjaciele, ale dziś rywal, którego musimy ograć, żeby liczyć się w turnieju.
...#dzienwminute

Wspólne poparcie Fijołka pokazuje, że partnerska współpraca przynosi dobre efekty. To może sprawdzić się w wyborach samorządowych w bastionach PiS. Natomiast niekoniecznie ta strategia sprawdzi się w wyb. parlamentarnych.

@wroblewski_m @wirtualnapolska

...https://t.co/VOWQJ4zUrX

Pani Senator Staroń nie zależy już na poparciu? Kandydatka na RPO właśnie odwołała umówione pare dni temu spotkanie z kołem @PL_2050.

Zwycięstwo @konradfijolek to jeszcze jedna radosna wiadomość - do Rady Miasta wchodzi @AnnaSkibaT z @PL_2050, która zajmie jego miejsce. Aniu, serdeczne gratulacje. Powodzenia! 💛💛💛

https://t.co/w7WPlKbSmN

@RobertBiedron mówi u @KonradPiasecki że zapomniał już o własnych błędach i wypaczeniach. Gdyby tak jeszcze wyborcy Lewicy mieli podobne zaniki pamięci 😉

Wynik jeszcze lepszy niż exit-polle! Brawo Rzeszów, brawo @FijoKonrad https://twitter.com/fijokonrad/status/1404283965675081728

Ostatecznie głosowało na mnie 56,50% wyborców, na Ewę Leniart, kandydatkę PiS -23,63%, na Marcina Warchoła, kandydata wspierane przez T. Ferenca –10,72%, a na Grzegorza Brauna, kandydata Konfederacji –9,15%.
Konkurentom gratuluję, Rzeszowianom dziękuję.
https://rzeszow-news.pl/oficjalne-wyniki-wyborow-rzeszow-wybral-fijolka-na-prezydenta-warchol-jednak-trzeci/

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.