Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do prawie 20 000 osób, które już nas wsparły.

W społecznościach

"Jest około 30 proc. populacji Polski, która nie może znieść sporu PO i PiS. Dla nich jesteśmy trzecią drogą" @joannamucha @Radio_TOK_FM

"Jesteśmy dla elektoratu PiS partią drugiego wyboru. Jeżeli PiS będzie dla nich nie do zniesienia, to zagłosują na nas" @joannamucha @Radio_TOK_FM

"Ludzie, którzy nas dzisiaj popierają, nie zagłosowaliby ani na PiS ani na PO. Ci, którzy mieli odpłynąć do PO, już to zrobili. Mamy mocne 15 proc." @joannamucha @Radio_TOK_FM

@hennigkloska i działacze @PL_2050 spotkali się z mieszkańcami Koła, w ramach akcji #Poznajmysię.
Tematem przewodnim była pomoc Fundacji Pokochaj Gada, na którą to zbierano fundusze. Każdy kto wspomógł dobroczynną puszkę otrzymał kiełbaskę z grilla.
https://t.co/7Wva7HawHr

Na czwartkowy Poranek @Radio_TOK_FM zaprasza Karolina Lewicka
Jutro w programie:

7:20 @hanna_cichy @PolitykaInsight

7:40 @joannamucha @PL_2050

8:00 @SutrykJacek prezydent #Wrocław

8:20 @Marcin_Celinski, @romanimielski

Zaczynamy po 7
...https://t.co/QsNtNlR7oc

Nie doceniamy, ile przyszłość służb mundurowych zawdzięczać będzie serialowi "Psi Patrol", ale może przynajmniej pokryje to straty tzw. edukacji patriotycznej, jaką szykują nam Czarnek i spółka. Kto ma dzieci (nawet gościnnie), dobrze mnie zrozumie.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.