Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do 32 767 osób, które już nas wsparły.

Szymon Hołownia na Podbeskidziu, Śląsku Cieszyńskim i Żywiecczyźnie

10 czerwca 2021
  • 9:00 Spotkanie Szymona Hołowni z przedsiębiorcami. Uczestnicy: Wiślańska Izba Turystyki, branża hotelarska, gastronomiczna, turystyczna oraz firmy kooperujące. Temat: problemy gospodarcze w Beskidach, województwie śląskim i w całej Polsce po lockdownie. Prezentacja pomysłu regionu śląskiego Stowarzyszenia Polska 2050 dla przedsiębiorców – „Księga Przedsiębiorców”.
  • 11:00 Dom Dziecka Wisła – przekazanie zebranych rzeczy wolontariuszy Polski 2050.
  • 11:45 Dom Samotnej Matki Ustroń – przekazanie zebranych rzeczy przez wolontariuszy Polski 2050.
  • 12:00 Akcja „Gra w kolory” przy Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w Cieszynie, spotkanie z Szymonem Hołownią.
  • 12:20 Dom Matki i Dziecka „Słonecznik”, ul. Dworkowa 8, Cieszyn – finał akcji zbierania środków na rzecz domów matki i dziecka oraz pomocy ofiarom przemocy dla ośrodków w Cieszynie, Ustroniu i w Wiśle, spotkanie z Szymonem Hołownią
  • 13:00 Szpital Śląski w Cieszynie, ul. (Bielska 4), wjazd od Chrobrego, Cieszyn Briefing prasowy Szymona Hołowni: program ochrony zdrowia, Polska 2050 w województwie śląskim
  • 15:00 Spacer po Cieszynie
  • 15:30 Spotkanie Szymona Hołowni z młodzieżą na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie
W mediach
Spotkania z Szymonem
Spotkania lokalne
Konferencje prasowe

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Warecka 8/67, 00-040 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.