Bez Twojego wsparcia nie moglibyśmy działać. Dołącz do prawie 20 000 osób, które już nas wsparły.

ZAGRANICA: WSPIERAMY AKCJĘ „WODA TO ŻYCIE”

16 lipca 2021
08:25

Ekipa Polska 2050 Wielka Brytania dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Woda to życie”, organizowanej przez małopolski oddział Stowarzyszenia. Inicjatywa ma podwójny wymiar: społeczny, promuje picie wody i dba o osoby w kryzysie bezdomności, oraz ekologiczny – zmniejsz zużycie jednorazowych butelek plastikowych.

Przez okres wakacji na ten cel wolontariusze Polski 2050 na Wyspach  zbierać będą bidony, butelki i kubki termiczne, butelki filtrujące – nowe lub używane, jeśli są w dobrym stanie. Akcja trwać będzie całe lato a pojemniki będą dostarczane potrzebującym na bieżąco.

Pierwsza partia nowych bidonów została już zebrana za co serdecznie dziękujemy.

Działaj z nami

Bądź na bieżąco. Na swoją skrzynkę mailową otrzymasz informacje o naszych działaniach ogólnopolskich i lokalnych oraz możliwościach wspólnego działania.
Osoby mieszkające poza granicami Polski prosimy o podanie kodu pocztowego 00-000.

Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane w związku z usługą newsletter/formularza rejestracyjnego na stronie www.polska2050.pl są przetwarzane przez Fundację Polska Od Nowa, jako administratora danych osobowych, z siedzibą przy ul. Sewerynów 6 lok. 16, 00-331 Warszawa, e-mail: [email protected] przez czas trwania zgody osoby uprawnionej.

Pani/ Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu lub być rzekazywane podmiotom trzecim, ponieważ administrator korzysta z narządzi technologicznych udostępnianych przez podmioty trzecie dla celów rozsyłania informacji i hostingu treści na stronie www.polska2050.pl [POLITYKA PRYWATNOŚCI].

Ma Pani/ Pan prawo:

a) do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do sprzeciwu co do przetwarzania danych oraz ich przenoszenia,

b) do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych – w takim przypadku nie wpływa to na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody,

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na naruszenie przez administratora danych zasad przetwarzania danych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajduje się tutaj.

Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem poczty na adres administratora wskazany powyżej lub elektronicznie poprzez e-mail: [email protected].

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.