Przejdź do treści
Powrót

Wizyta Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz w Grudziądzu

18 czerwca 2026 roku w ramach trasy po Polsce lokalnej Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz odwiedziła Grudziądz. Liderka Polski 2050 wraz z przewodnicząca regionu kujawsko-pomorskiego Beatą Gurbin spotkała się między innymi z przedstawicielami grudziądzkiego samorządu, z którymi odbyła merytoryczne rozmowy o problemach miasta.

Podczas wieczornego spotkania otwartego z mieszkańcami zostały poruszone tematy związane z: potrzebą uregulowania systemu podatkowego, inwestycjach KPO dla Grudziądza oraz wyzwaniach Polski lokalnej, w tym o demografii czy utrzymaniu szkół.

W kolejnych tygodniach Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz odwiedzi: Tychy (24 czerwca) oraz Piłę (29 czerwca), kontynuując rozmowy o sprawach, które mają bezpośredni wpływ na jakość życia i rozwój lokalnych społeczności.

Galeria zdjęć

  • Osoby wspomniane w artykule:
  • Katarzyna Pełczyńska – Nałęcz
  • Beata Gurbin

Zobacz również

Newsletter